Img_5058

Jmenuji se Zuzana Künzelová a vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (obor Český jazyk a literatura - Latina; včetně oboru Učitelství).

Studovala jsem na Universität Leipzig v Německu a na jazykové škole v Londýně jsem absolvovala kurz pro učitele.

Již během studia jsem vyučovala jazyky a nikdy jsem neměla důvod svou profesi měnit, protože mě učení jazyků baví. Během posledního ročníku studia jsem pracovala v jazykové poradně Ústavu pro jazyk český AV ČR, v současné době vyučuji jazyky také ve škole ve Vraném nad Vltavou.

Mám zkušenosti s individuální , skupinovou i firemní výukou a se studenty všech věkových kategorií (děti od 3 let, žáci, studenti, dospělí).

Při výuce vždy vycházím z požadavků a konkrétních představ jednotlivých studentů/rodičů. Kombinuji klasické i moderní přístupy k výuce jazyků, u dětí samozřejmě zábavnou a hravou formou. Dbám na systematičnost a u živých jazyků na jejich aktivní užívání, za důležité považuji opakování a procvičování. Způsob výuky je vždy přizpůsoben tak, aby vyhovoval konkrétnímu dítěti/studentovi. Každá lekce navazuje na předešlou tak, aby odpovídala tempu a zájmu žáka.

Vždy se snažím o to, aby výuka byla efektivní a děti, rodiče, studenti i já jsme byli po všech stránkách spokojeni.

 

Místo výuky: u Vás doma, popř. na místě, které určíte (na pracovišti, v kavárně atd.); výuka u lektorky (Vrané nad Vltavou)

Zahájení výuky: kdykoli během roku

Trvání výuky: podle požadavků studenta; domluva před zahájením kurzu

Termíny a rozsah výuky: výuka je domlouvána se studenty individuálně, podle jejich požadavků na intenzitu kurzu a časových možností

VYUČUJI ČEŠTINU, CZECH FOR FOREIGNERS (+ CZECH FOR CHILDREN), NĚMČINU, ANGLIČTINU, LATINU A STAROŘEČTINU.

.

Zeptejte se...

Jméno *
Kontakt * (e-mail/telefon)
Mám zájem o...

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.