První kontakt s cizím jazykem

Všechny děti dostávají každou hodinu pracovní list, který si zařadí do desek na tyto listy určených. Na konci roku jim tak vznikne vlastní malá učebnice jako přehled toho, čemu jsme se během školního roku věnovali.

       20170803_162405

Nejmenší děti se seznamují s jazykem formou her, písniček, říkadel, pohybových nebo výtvarných aktivit, podobně jako je tomu v mateřském jazyce. Hodina je jistě bude bavit! Také si většinou dobře osvojí výslovnost. V raném věku je velmi důležitý kontakt s cizím jazykem - aby dětem bylo jasné, že lze mluvit a domluvit se i jinak než česky.

     

Zábavná je i hodina pro školáky! Může jít o doučování, pomoc s přípravou do školy, o výuku dalšího jazyka nebo o prohloubení znalostí. Budeme mluvit, psát, procvičovat a objevovat cizí jazyk zajímavým a zábavným způsobem.

Img_3519      20180513_143733

Pro nejmenší děti je vhodná výuka v dopoledních hodinách, pro školáky odpoledne.

Při výuce vždy vycházím z požadavků a konkrétních představ jednotlivých studentů/rodičů. Kombinuji klasické i moderní přístupy k výuce jazyků, u dětí samozřejmě zábavnou a hravou formou. Dbám na systematičnost a u živých jazyků na jejich aktivní užívání, za důležité považuji opakování a procvičování. Způsob výuky je vždy přizpůsoben tak, aby vyhovoval konkrétnímu dítěti/studentovi. Každá lekce navazuje na předešlou tak, aby odpovídala tempu a zájmu žáka.

Vždy se snažím o to, aby výuka byla efektivní a děti, rodiče, studenti i já jsme byli po všech stránkách spokojeni.

VYUČUJI ČEŠTINU, CZECH FOR FOREIGNERS (+ CZECH FOR CHILDREN), NĚMČINU, ANGLIČTINU, LATINU, STAROŘEČTINU.

.

Zeptejte se...

Jméno *
Kontakt * (e-mail/telefon)
Mám zájem o...

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.